گل خونه

زن فاسد و مواد فروش فیلم با دقت به تلویزیون نگاه می کند در حالی که میزها را گردگیری نیز می کند... تیزر زن امروز صدای آمریکا پخش می شود و چشمهای من ۴ تا... ( یعنی اینکه همه زنهای فاسد و بدکاره و معتاد و هزار کوفت و زهرمار دیگه بینندگان برنامه زن امروز صدای آمریکا هستند).

دختر فلج فیلم شفا می یابد ، میمیرد، زنده می شود...نمی دانم بخندم یا گریه کنم به حال خودمان و گوسفند فرض کردنمان...تیزر پایانی سریال پخش می شود...سیروس مقدم ...مهران رسام؟؟؟؟؟؟؟؟

همه چیزمان را می فروشیم، به چه قیمتی نمی دانم... بار اول مان نیست ،مگر نه اینکه توی فیلمها و سریالهای ما هر چی آدم مثبت و خوب و با خدا و با ایمان داریم اسمهای عربی دارند  و اسمهای ائمه( فاطمه، عباس ، معصومه...) و هر چی آدم بد و خلافکار و فاسد است اسمهای ایرانی و به روز( سارا ، مهشید ...) .

مگر نه اینکه هر چی زن فاسد و خیابانی و خانه خراب کن است لباسهای رنگی و مد روز می پوشد و هر چی زن وفادار و معتقد و متین، چادری است... و هزاران نمونه کلیشه ای مزخرف دیگه...نمی دانم تا کی می خواهیم خودمان و دیگران را احمق فرض کنیم...تا کی گوسفند وار برنامه تولید کنیم...

بله ، شما درست می گویید هر کس برنامه پر محتوا صدای آمریکارا گوش کند قطعا خلافکار و فاسد و معتاد است... و هر کس برنامه های شبکه های خودمان را که سر تا ته اش را نگاه کنی چیزی جز یک مشت مزخرفات و یا هزلیات تحویلت نمی دهند ببیند قطعا رستگار خواهد شد...

پس یک شعار جدید به شعارهای ملت همیشه در صحنه تان اضافه کنید :

مرگ بر تلویزیونهای بیگانه( ماهواره) ، درود بر صدا و سیما

مرگ بر صدای امریکا و زن امروز ، درود بر سریال روز حسرت و لایحه حمایت از خانواده

باشد که رستگار  شویم...آمین

نوشته شده در چهارشنبه ٢٠ شهریور ۱۳۸٧ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ توسط الهه نظرات () |

Design By : Mihantheme