گل خونه

میگه می دونی، خوبیه این فروشگاه اینه که هر دفعه که میای یه بِرَند جدید باز شده و  اینقدر بزرگه که یه سری چیزای جدید کشف می کنی.

میگم می دونی، من ترجیح میدم از همون بقالی سر کوچه مون خرید کنم تا هر دفعه که میام هایپر استار هی تفمو قورت بدم ، منم که میشناسی شکمو و اراده نخوردن دارم در حد مورچه آفریقایی...

اشاره میکنم به کافی شاپی که داریم از کنارش رد میشیم و بوی قهوه اش هوش از سرت میبره و یه ویترین پُر از کیکهای هیجان انگیز داره، از همونایی که از قیافه اش هم میشه فهمید که چقدر خوشمزه اس. همزمان با این اتفاق آقایی داره از ریل برقی پایین میره و دستش یه ظرف گنده بستنی ایتالیایی داره که بدجوری چشمک میزنه، کمی اونطرف تر یه بوی خیلی خوبی میاد که از ماکارونی و پیتزا و غذاهای داغیه که همون جا فروش میره، اونطرف ترش بوی نون و پیراشکی خوبی میاد که داغ داغ دست ملت میدن و بغل دستش با یه دستگاهی شبیه گیوتین آناناس رو به چشم هم زدنی برات خورد میکنه و آب آناناس و میوه پوست کنده و خورد شده اش رو میده دستت . خلاصه همینجور بخون تا آخر که چه فاجعه ای انباشته از کالری روبه روته...

میگه می دونی ، منم فکر می کنم اگه می خوای وقتی از در اینجا داری میری بیرون بجای راه رفتن روی زمین قِل نخوری همون بهتره که از بقالی سر کوچه خرید کنی!

میگم ولی با قسمت برندها ،مخصوصا آدیداس و بنتون هیچ مشکلی ندارم ، می تونیم فقط اونجا بچرخیم :) میگه ولی بلعکس من با این قسمت و قیمتهاش مشکل دارم!

نوشته شده در دوشنبه ٢ آذر ۱۳۸۸ساعت ۱۱:٠٧ ‎ق.ظ توسط الهه نظرات () |

Design By : Mihantheme