گیجول

آدمِ خوش شانس و خوشبختی که من باشم ، آخرین ساعات ٢٨ سالگی‌اش رو در جوار آبدارچی‌ها و تحصیلدارای محل کارش می‌گذرونه و تا ساعت ١٠ شب مثل خَر ، شاید هم بلا نسبت خَر کار می‌کنه، بعد وقتی با اون ظاهر خسته و داغون ولو میشه روی صندلی آژانس تا برسه خونه، از شانس قشنگش یه راننده گیرش می‌افته که هی دوست داره سرصحبت رو خیلی بی‌ربط و با‌‌ربط باز‌کنه، بعدش خُب تو انصافا در کف معلومات و سطح شعور و فرهنگ بالای راننده هستی ولی حتی نا نداری که جمله‌ای در تایید حرفهاش بگی و اون هی برات از چیزای مختلف حرف میزنه، بعد از اونجایی که آدمِ تو ذوق‌‌زن و بی‌محلی‌کنی توی عمرت نبودی و نیستی تمام طول راه به حرفاش گوش‌میدی، بعدتر می‌بینی اینقدرگیج و خسته بودی که موبایلتو توی شرکت جا گذاشتی ، در نتیجه راه طولانی‌تر میشه چون باید برگردی و گوشی‌تو برداری، بعد دوباره هی گوش بدی و هی تایید کنی، تازه وقتی پیاده‌میشی می‌بینی ژاکت بیچاره که از صبح الکی با خودت اینور و انور بردی‌ش و این هوای گرم مهلت نداده که بپوشی‌ش جا مونده توی ماشین!

خُب دیگه همین، یه خنگولِ گیجول ٢٩ ساله شد!

 

/ 10 نظر / 20 بازدید
سبحان

[لبخند]سلام [لبخند] يالطيف! هيچ كس را بر تو آن حق نيست كه او را به شايستگي اش بيامرزي، و به سزاواريش از وي خشنود شوي. پس هر كه را آمرزيده اي از احسان تو بوده و از هركه خشنود گشته اي از فضل و رحمت تو... موفق باشی [گل]

نیلوفر

مبارک باشه الهه جان

بهنام!

بابا دست مریزاد واقعا! اما ایشالا که همیشه خسته ی کار باشی عزیزم.

سالومه

عوضش خاطره شد ! زندگی خودم سرشار از اینجور خاطره هاست ،زندگی باید هیجان داشته باشه ! تولدت مبارک عزیییییییزم :D

روانی

حالا منکه پست قبل تریک گفتم ولی حالا این پست هم تبریک میگم البته به امید کیک و سوت بلبلیو فشفشه اینا[نیشخند]

الهه

مرسی دوستان واقعا ممنون از محبتتون[گل]

امیر

خیلی مبارک باشد. حالا موبایل را میذاشتی برا فردا

روانی

برایت آرزومندم: اگر بهاری در دلت سرک کشیده بی خزان باشد و جاودان، لبانت آراسته به گل لبخند باشد ، خانه دلت هر چه هم خانه تکانی کند عشقش را هر سال عزیز تر بدارد و با هزار بهار کهنه نگردد...آنکه برایت عزیز است را خدا نگه دارد تا هر وقت که دوست داری.. تندرست باشی و شادمانی یار لحظه هایت باشد ، زندگیت زیبا و آسمان دلت رنگین کمانی باد.

ماهی

بیست و هشت سالگی ات پُر از زندگی باشد، سالم و جاری و پاک...