کتابها...

نوروز که برای عید دیدنی استاد پیر رفته بودیم با همون مهربونی خاصش آرزو کرده بود که امسال همه ی بچه ها کتابشون چاپ بشه وبیرون بیاد ، البته کاملا واضحه که منظورش من و امثال منِ تازه کار نبود و شاگردهای پیشکسوتش بود .

 این ماه هم کتاب دو تا از بچه های خوب کلاس داستان نویسی بیرون اومد که البته دیگه نمیشه اسمشونو شاگرد کلاس داستان نویسی گذاشت که خودشون دیگه یه پا نویسنده اند و عمری رو توی این راه گذاشتند. من به شخصه علاقه خاصی به سبک داستان نویسی و نثر خوب و روانشون دارم و از خوندن تک تک داستانهاشون لذت بردم ، حتی به نظرم به خاطر تنوع خوبی که داستانهای کوتاه این دو تا نویسنده ی عزیز دارند این مجموعه ی داستانِ کوتاهشون می تونه برای کسانی که علاقه به داستان کوتاه در سبکهای مختلف دارند جالب توجه باشه.

هیچ چیز اتفاقی نیست / آتوسا زرنگارزاده / انتشارات افراز / ٢٠٠٠ تومان

جایِ خالیِ سایه / گیتی رجب زاده / انتشارات افراز / ٢٢٠٠ تومان

 پ.ن : کتاب یکی دیگه از بچه ها هم از نشر چشمه در راهه که امیدوارم به زودی خبر چاپ شدنش رو بشنویم... 

/ 9 نظر / 15 بازدید
بهنام!

ایشالا کتاب خودت خانم

روانی

زودی کتاب بنویس دیگه[نیشخند]

محسن

سلام دوست عزیز بلاگ زیبایی داشتی من تازه بلاگم رو راه انداختم که فقط خاطرات روزانه و دانشجویی می نویسم فعلا خوشحال میشم منو تو این راه راهنمایی کنی

ماهی

ممنون به خاطر معرفی کتاب ها، در اولین فرصت می خوانمشان. امیدوارم این همه شوق به نوشتن شما را به نتیجه ای که می خواهید برساند و به زودی همینجا بخوانیم که کتاب شما هم در حال چاپ ست.

من

اول خوشحالمنون کردی که اومدی خونمون دوم کاش اینو زودتر میخوندم امروز انقلاب بودم ولی واسه کتاب خودت صبر می کنم سوم چه خوب که باهات آشنا شدم چهارم تازه سلام

علی

حالا واقعا" خوبه نوشته ها یا آشنا بازیه این پست؟

پرستو

سلام. ممنون از اینکه با کامنتت باعث شدی وبلاگت رو ببینم و با یک سری کتاب هم آشنا بشم. :) ضمنا از پیشنهاد کتابت هم ممنون. دلم خواست بخونم تا ببینم چیه که اینجوری گفتی. اما ای کاش نظرت رو درباره ی "سهم من" هم بگی.